ArM CS 1.6. Clan
 
HomeCalendarSearchRegisterLog in

Share | 
 

 Правила на Форумот

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2010-05-07

PostSubject: Правила на Форумот   Fri May 07, 2010 8:37 pm

Откако ќе ги прочитате овие правила, претставете се на форумот отварајќи нов топик во секцијата "Представи се/Introduce yourself"
Представувањето би требало да изгледа на пример вака:
1.Име
2.Ник
3.Колку време играте CS
4.Дата на раѓање
5.Место од каде што доаѓате

-Забрането е навредување на членовите на форумот
-Забрането е расправање со членовите на форумот, сите недоразбирања што ѓи имате решете ги со PM
-Забрането е вознемирување на админите на PM за глупости
-Забранети се верски и расни навреди
Back to top Go down
http://arm-clan.darkbb.com
 
Правила на Форумот
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Army of Republic of Macedonia :: Forum :: Pravila na Forumot-
Jump to: